Головні новини

У Москві не виключили можливості обміну полонених українських моряків

У 2019 році Росія може піти на обмін українських моряків, незаконно захоплених в районі Керченської протоки, на громадян РФ, які перебувають у місцях позбавлення волі в Україні.

Як передає replyua.net таку точку зору в інтерв’ю «Известиям» озвучив російський високопоставлене дипломатичне джерело. За словами представника російських дипломатичних кіл, Москва не виключає можливість обміну українських громадян на росіян, які перебувають в ув’язненні в сусідній країні.

«Дуже багато залежить від української сторони, наскільки Київ буде готовий йти на конкретні домовленості. Але треба розуміти, що зараз обміняти українських моряків неможливо. Вони не військовополонені, як намагається їх виставити Київ. А значить, треба чекати рішення суду, після чого можна розмовляти про обмін», — пояснив він, додавши, що в українських тюрмах сидить дуже багато росіян, яких треба визволяти.

«Втім, до виборів на Україні це навряд чи можливо, так як Петро Порошенко тут же почне видавати це за свою перемогу», — додав він.

«>

11.01.2019
12:56
Источник

Most Popular

To Top