У НАПК відмовилися розповісти про бізнес Авакова на Кіпрі

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) не надало інформацію про керуючих кіпрським бізнесом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У коментарі голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський зазначив, що отримав від НАПК інформацію тільки про італійський бізнесі Авакова.

Згідно з документом, глава МВС передав свою італійську фірму Avitalia s.r.l. в управління «Адвокатської студії Пьерфранческо Скаркіллі».

Голова експертної організації StateWatch заявив, що в НАПК не надали інформацію про те, хто управляє двома кіпрськими офшорами Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited.

«На пряме запитання, кому топ-чиновник передав власний бізнес, в НАПК, відповіли тільки про італійському бізнесі. І нічого не згадали про кіпрському», — повідомив Уманський.

На його думку, позитивне рішення за результатами повної перевірки декларації Авакова НАПК брало при відсутності повної інформації про бізнес останнього.

Раніше повідомляв, що Аваков за серпень заробив 47 тисяч 713,37 гривні. Після сплати податків і зборів на руки глава МВС отримав 38 тисяч 409,26 гривні.

Крім того стало відомо, що дружина глави МВС Інна Авакова інвестувала 35 млн гривень в компанію з виробництва відновлюваної електроенергії. Фірма будує сонячну електростанцію в Херсонській області.

«>

Источник

Most Popular

To Top