Новини Донецька

У Німеччині обрали наступницю Ангели Меркель

Новою главою найбільшої німецької партії Християнсько-демократичного союзу (ХДС) замість Ангели Меркель обрали Аннегрет Крамп-Карренбауэр. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Spiegel Online.

Згідно з повідомленням, за кандидатуру Крамп-Карренбауэр 7 грудня проголосувала найбільша кількість делегатів з’їзду партії в Гамбурзі.

Головним опонентом Крамп-Карренбауэр був Фрідріх Мерц, колишній голова фракції ХДС у Бундестазі, який вважався незручною кандидатурою для Меркель.

Кандидатуру Крамп-Карренбауэр підтримали 52% учасників з’їзду, Мерца — 48%. Крамп-Карренбауэр поведе партію на наступні вибори, і ймовірно може стати наступним канцлером Німеччини.

Аннегрет Крамп-Карренбауэр — колишній прем’єр-міністр федеральної землі Саар. Вона вважалася фавориткою і найбільш зручною для Меркель кандидатурою, у неї схожий прагматичний політичний стиль. У лютому 2018 року Крамп-Карренбауэр була обрана на посаду генерального секретаря ХДС. За вісім місяців перебування на цій посаді їй вдалося не потрапити ні в якій значний політичний скандал і налагодити роботу партії, незважаючи на значне падіння рейтингів. Очікується, що Крамп-Карренбауэр продовжить політику Ангели Меркель.

На обрання наступника Меркель відреагував посол України в Німеччині Андрій Мельник. У своєму Twitter він зазначив, що Україна розраховує на подальшу підтримку з боку ХДС, — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top