Головні новини

У пенсіонерки з Ужгорода відібрали будинок і землю, поки вона була в лікарні

Захворіла, а після лікарні свій двір не впізнала: сад вирубали, все розрито, комунікації відключені. Виявляється, земельна ділянка вже належить іншому власникові.

Така історія 78-річної Маргарити Сухіній з міста Ужгород. Жінка більше 30 років проживала на вулиці Гвардійській, 58. Однак зараз її прихистила доньку в Новому Селі на Виноградівщині, тому що в рідному домі жити неможливо. Зараз старенька судиться, але, каже, надія на справедливість згасає.

Половина будинку №58 на вулиці Гвардійській у місті Ужгород належить Маргариті Сухіній. Торік влітку після двох інфарктів 78-річна жінка повернулася з лікарні і не впізнала свій будинок.

Маргарита 30 років жила в цьому будинку. Після смерті чоловіка приватизувала половину, інша надійшла у власність його родичам.

Виявляється, земельна ділянка Маргарита не приватизувала. Каже, неодноразово зверталася в Ужгородську міську раду, щоб скористатися правом на приватизацію землі під своїм будинком. Зверталася старенька і для того, щоб перевірили законність забудови земельної ділянки у її дворі. Чиновники відреагували і обстежили вказану адресу комісійно.

«>

13.01.2019
17:18
Источник

Most Popular

To Top