Головні новини

У Польщі українці масово знімають з реєстрації свої автомобілі

У польському місті Перемишль українці щодня знімають з обліку 80-100 автомобілів, які раніше були у спільній власності громадян України і Польщі.

“Це явище триває тиждень, з минулого четверга [30 листопада]. Кожен день, в наш відділ комунікації звертаються сотні українців, які хочуть зняти з реєстрації автомобіль, який був у спільній власності з поляком”, – розповів nowiny24.pl прес-секретар мера Перемишля Вітольд Вольчик.

За його словами, для того щоб зняти автомобіль з обліку необхідно отримати офіційну відмову від співволодіння від поляка. За неофіційними даними, така послуга коштує українцям 400 злотих (близько 3000 грн).

Після зняття з реєстрації автомобіля в Польщі українська сторона отримує тимчасові номери червоного кольору, з якими їде в Україну. Громадянин України також може отримати свідоцтво про зняття з реєстрації і на його підставі виїхати з Польщі.

Видання зазначає, що не всі українці хочуть перереєструвати авто. Незважаючи на наявні поступки, реєстрація в Україні імпортних автомобілів старше 15 років недоцільна. Тому поляки пропонують викуп таких авто з 50% -ою знижкою.

“>

07.12.2018
15:56
Источник

Most Popular

To Top