Головні новини

У Полтаві правоохоронці виявили на вулиці босого і напівроздягненого 3-річного хлопчика

Як з’ясувалося, батьки дитини часто зловживають спиртними напоями і безліч разів притягувалися до адміністративної відповідальності

У Полтаві босий і напівроздягнений 3-річний хлопчик бігав по вулиці. Про це йдеться в повідомленні патрульної поліції України в Facebook.

Повідомлення від перехожих про те, що по вулиці Сакко бігає дитина без нагляду дорослих, надійшло на спецлінію «102» у п’ятницю ввечері, 11 січня.

«Патрульні негайно прибули на виклик і були шоковані, адже дитина бігав по снігу без взуття і в легкому одязі. Голодного і замерзлого хлопчика доставили додому. Як виявилося, батьки малюка часто зловживають спиртними напоями і безліч разів притягувалися до адміністративної відповідальності, мати має судимість за кримінальний злочин», — йдеться в повідомленні.

На місці події працювали співробітники підрозділу ювенальної превенції, які склали на матір дитини відповідні адміністративні матеріали.

Також патрульні направили відповідні листи в службу у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щоб не допустити подальших випадків неналежного виконання батьками цього хлопчика своїх батьківських обов’язків.

«>

12.01.2019
20:26
Источник

Most Popular

To Top