Головні новини

У Полтаві транспортний колапс через страйк

Транспортний хаос у Полтаві: через страйк маршрутників люди годинами мерзли на зупинках. У Полтаві страйкують перевізники. Вимагають підвищити тарифи на проїзд з чотирьох до восьми гривень.

Сьогодні маршруток і автобусів вдвічі менше, ніж зазвичай. Пасажири годинами мерзли на зупинках, деякі не витримували і йшли пішки, – пише Сегодня.

Приватних автобусів у Полтаві в три рази більше, ніж комунального транспорту. І половина з них не вийшли на маршрути. “Страйкуємо вже дня три-чотири”, – каже водій Андрій Заколодний. “Автобус повинен за п’ять років окупиться, то ці витрати ніхто туди не включав. Вісім гривень – це без обліку амортизації”, – пояснює голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаенко. Паливо, мовляв, дорожчає, водії звільняються – не хочуть працювати по чотири-п’ять тисяч гривень зарплати. Аргументи перевізників пасажири розуміють, але, кажуть, платити вдвічі дорожче – це занадто. Після обіду ситуація покращилася. Пасажирів на зупинках традиційно менше. Тому в транспорті навіть є вільні місця. Міська влада до переговорів з страйкуючими готові, але на тариф – 8 гривень – категорично не згодні.

Кажуть, якщо перевізники не припинять акції – позбавлять їх ліцензій. “Кожен день транспортний відділ з’ясовує, хто вийшов, хто не вийшов на маршрут. Всі порушення фіксуються, і потім будуть подаватися на відповідну комісію для того, щоб приймалося рішення про те, що робити з цим перевізником”, – каже секретар Полтавської міськради Олександр Шамота. Втратять ліцензію ті перевізники, чиї машини два тижні поспіль не виходять на маршрути. Поки це фіксують – полтавці домовилися між собою в соцмережах, щоб автовласники підвозили пішоходів. Особливо в години пік.

“>

07.12.2018
20:58
Источник

Most Popular

To Top