Головні новини

У Порошенка використовували атошников для дискредитації Зеленського – журналіст

Журналіст Олександр Дубинський оприлюднив скріншоти листування депутата з БПП Андрія Антонищака і прес-секретаря Петра Порошенка Святослава Цеголко, які свідчать про те, що прес-конференція учасників АТО, спрямована на дискредитацію кандидата в президенти Володимира Зеленського, повністю зрежисована на Банковій.

Захід пройшов 12 лютого у Львові, в агенції «Гал-Інфо».

Зокрема, як видно з листування, в Адміністрації Президента погоджували анонс прес-конференції, її учасників та текст заяви атошников. Серед тез, які повинні прозвучати, – інформація про те, що на одному з телеканалів заяви Головнокомандувача будуть переозвучувати голосом Зеленського.

Також з листування випливає, що акції проти Володимира Зеленського на контролі у самого президента Порошенко і вони отримують широку медійну підтримку.

«Ну що ж, завдяки Цеголко, який переправив ці скріни для узгодження з АП і поділився ними з одним зі своїх «друзів», ми тепер маємо повну картину не тільки тупості виконавців Порошенко, але і механізму проведення замовних акцій з дискредитації його опонентів», – підсумував Дубинський.

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

Нагадаємо, 8 лютого у Львові пройшла акція учасників АТО проти «клоунів» у президентській кампанії. За інформацією ЗМІ, її організував відомий в регіоні бізнесмен і екс-народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький за дорученням Адміністрації Президента. Раніше Олександр Дубинський також заявив, що ця провокація коштувала 60 млн доларів США.

«>

12.02.2019
12:37
Источник

Most Popular

To Top