Головні новини

У Росії суд залишив під вартою 16 українських моряків

Суд у Москві визнав законним продовження строку арешту 16 з 24 українських моряків, яких РФ незаконно затримала в Керченській протоці.

Про це повідомляють росСМИ.

Повідомляється, що суд залишив під вартою Дениса Гриценко, Андрія Драча, Михайла Власюка, В’ячеслава Зінченко, Богдана Небылицына, Юрія Без’язичного, Юрія Будзыло, Сергій Чулиба. Розгляд скарг захисту пройшло в закритому судовому засіданні.

Раніше Мосміськсуд також залишив під арештом ще вісьмох моряків: Богдана Головаша, Сергія Попова, Володимира Терещенка, Андрія Шевченка, Романа Мокряка, Євгенія Семидоцкого, Андрія Опрыско і Сергія Цыбизова.

Нагадаємо, 15 січня Лефортовський суд Москви продовжив термін арешту до 24 квітня 20 українським військовополоненим морякам. Захист має намір подати апеляцію на продовження арешту всіх полонених військових.

Вранці 25 листопада 2018 року Росія заблокувала проходження Керченської протоки буксиру «Яни Капу» і катерів «Бердянськ» і «Нікополь», які здійснювали плановий перехід з Одеси в Маріуполь. При виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили вогонь на ураження по українським кораблям, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливості проходження через протоку. Пропустити через 13 Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців.

Троє з них отримали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ (ч. 3 ст. 322 КК Росії, покарання у вигляді позбавлення волі на термін до шести років). Всі полонені були заарештовані так званим «судом» в Криму, після цього їх відправили в московських СІЗО «Лефортово» і «Матроська тиша».

«>

13.02.2019
21:37
Источник

Most Popular

To Top