У скільки реально обходиться використання електромобіля в Україні

Користування електромобілем в Україні коштує 20-25 грн на 100 км шляху, повідомляє Оглядач. Але існують і безкоштовні заправки, правда, там зазвичай черги.

Вартість бензину постійно збільшується. Важко сказати, чи залишиться завтра ціна бензину на такому ж рівні, як і сьогодні, або ж збільшиться. Стати незалежним від стрибків цін на нафту можна за допомогою електромобіля. Тим більше, що в Україні з 1 січня 2018 року на один рік скасували різні митні податки на ввезення автомобілів з електричною силовою установкою, що призвело до більш доступними цінами.

Експерти підрахували, що пересічному власникові автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння в Україні щомісяця потрібно платити за паливо в районі 1,3 тис. гривень. Власнику ж електромобіля його подзаправка щомісяця обходиться всього в 132 гривні. У розрахунок бралися щоденні поїздки по місту в межах 30 км.

Потрібно також врахувати, що електромобілі більш надійні, ніж машини з двигуном внутрішнього згоряння, і, значить, є пряма економія на їх ремонті.

Раніше повідомлялося, що в Україні в I півріччі 2018 року продали 3 596 електромобілів. Виходить, що українці купують щодня приблизно по 20 штук машин з нульовим викидом шкідливих речовин.

«>

Источник

Most Popular

To Top