Новини Донецька

У США після повідомлення про бомбу евакуювали офіс CNN

Офіс телеканалу CNN і весь комплекс Time Warner Center в якому він знаходиться, у Нью-Йорку евакуювали після повідомлення про бомбу. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на CNN.

Повідомляється, що евакуація почалася після повідомлення про нібито п’яти вибухових пристроях на території комплексу. У CNN додали, що в цілях безпеки довелося перервати прямий ефір. В результаті інциденту ніхто не постраждав, поліція і рятувальники обстежили будівлю, але не виявили нічого підозрілого.

Як повідомлялося раніше, 24 жовтня будівля Time Warner було евакуйовано після виявлення підозрілого пакету. Влада згодом заявили, що в ньому знаходився саморобний вибуховий пристрій. Інцидент стався на тлі масової розсилки вибухових пристроїв поштою. NBC з посиланням на джерела повідомляло, що чотири бомби, які були надіслані Хілларі і Біллу Клінтонів Бараку Обамі, Джорджу Соросу і в редакцію CNN, були пов’язані. Крім того, ще один пакет з вибуховим пристроєм був адресований колишньому директору ЦРУ Джона Бреннану. Посилки перехопили співробітники секретної служби США.

Источник

Most Popular

To Top