Головні новини

У центрі Києва 40 людей влаштували бійку з поліцією: подробиці

У п’ятницю, 11 січня, в Києві за адресою вулиця Велика Васильківська, 21 зібралося безліч поліцейських. Причиною цього стали конфлікти патрульних і групи невідомих.

Події почали розвиватися близько 16:30.

Як розповіли співробітники поліції, екіпаж патрульних прибув на звичайний конфлікт, під час якого одна зі сторін висувала документи на власність офісного приміщення у будівлі на другому поверсі. Копи запросили підмогу і через декілька хвилин під’їхали ще декілька екіпажів поліції.

Словесні конфлікти переросли в бійку. До місця інциденту почали збиратися люди в цивільному, які відкрито намагалися напасти на патрульних. У відповідь правоохоронці використали газ. Коли вдалося потрапити в офіс, то вони побачили, що під будівлею збираються молоді люди спортивної статури. Близько 40 людей, які прийшли під офіс, були налаштовані агресивно.

На місце події з’їхалися кілька десятків співробітників поліції спеціального призначення. В ході конфлікту були затримані щонайменше чотири людини.

У ЗМІ з’явилася інформація, що приміщення, з-за якого стався конфлікт, якимось чином належить Володимиру Зеленському. Деякі видання повідомляли про те, що це офіс коміка. Проте поліцейські не підтвердили цей факт і спростували присутність Зеленського на місці рейдерського захоплення. Хто правий, а хто винен — будуть розбиратися правоохоронці. Попередньо, обійшлося без постраждалих.

«>

11.01.2019
18:18
Источник

Most Popular

To Top