Новини Донецька

У центрі окупованого Донецька кілька тисяч людей змусили відзначати «день Георгіївської стрічки»

Влади «ДНР» зігнали в центр окупованого Донецька кілька тисяч чоловік, зобов’язавши їх брати участь у черговий псевдопатріотичної акції — мітингу на честь «дня Георгіївської стрічки». Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Відзначається, що заради цього з 7 годин ранку було перекрито рух у центрі міста. За даними сепаратистських ЗМІ, на площі Леніна зібралося близько 10 тисяч осіб.

Перед ними виступили ватажок «ДНР» Денис Пушилин і керівники окупаційних районних адміністрацій.

Традиційно на цей спущений згори «свято» мобілізують працівників бюджетних установ і студентів. Школярів молодших класів труять отрутою імперської пропаганди, змушуючи поклонятися Георгіївське стрічці.


 

Як такого «Дня Георгіївської стрічки» не існує в природі. Ніхто в світі його не зазначає. 6 грудня 2015 року в окупованому Донецьку був організований пропагандистський мітинг на якому головним атрибутом була Георгіївська стрічка, яка стала символом сепаратизму і розпізнавальним знаком прихильників терористичної «ДНР» . Ідея черговий псевдопатріотичної акції окупантам сподобалася і вони вирішили проводити подібний захід щорічно.

Источник

Most Popular

To Top