Головні новини

У Верховній Раді звинуватили ГФС в саботажі розмитнення “евроблях”

З 3 грудня практично на всіх митницях блокується оформлення таких машин. Державна фіскальна служба України саботує процес розмитнення автомобілів на єврономерах.

Про це заявила народний депутат України, голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Південця.

За її словами, з 3 грудня практично на всіх митницях блокується митне оформлення “евроблях” і станом на п’ятницю таких автомобілів налічується майже 700.

“Організатором такої затримки є виконуючий обов’язки заступника голови ГФС Віктор Кривіцький, відповідальний за митне напрямок, а причиною — вигадана ним нова система перевірки митної вартості на рівні центрального апарату Державної фіскальної служби без фізичної присутності самого авто”, – написала Південця в Facebook.

Депутат заявила, що безпосередньо втрутиться в ситуацію, “щоб зламати цей саботаж”. Крім того, вона з цього приводу звернутися до Національне антикорупційне бюро України.

Нагадаємо, 25 листопада набув чинності “закон про “евробляхах” по легалізації ввезених з порушенням митного та податкового законодавства автомобілів з європейської реєстрацією, а також “пересичников” – жителів прикордонних регіонів, які законно перетинали державний кордон україни на нетривалий період.

“>

08.12.2018
11:18
Источник

Most Popular

To Top