Головні новини

У Запоріжжі екоінспектор організував схему незаконного видобутку риби в промислових обсягах

У Запоріжжі інспектор з охорони навколишнього середовища Азовської морської екологічної інспекції організував схему з незаконного видобутку біоресурсів під час нерестової заборони в промислових обсягах.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Держінспектор з охорони навколишнього середовища Азовської морської екологічної інспекції організував схему з незаконного видобутку біоресурсів під час нерестової заборони. Чиновник надавав місцевим приватним підприємцям «дозвільні документи» на нібито вилов зразків риби для проведення відповідних досліджень у нерестовий період. Таким чином зловмисники здійснювали нелегальний вилов в особливо великих розмірах. Така діяльність приносила близько 500 тис. гривень на місяць.
До злочинній схемі інспектор також залучив представників місцевих правоохоронних і контролюючих органів, які заздалегідь надавали йому інформацію про проведення заходів щодо виявлення фактів незаконного вилову.

Правоохоронці провели 26 санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників вилучили 4 човни, більше 5 км рибальських сіток та інші знаряддя браконьєрства. Чотирьом членам угруповання повідомили про підозру у ч. 3 ст. 28 і ч. 1 ст. 249 КК, а організатору — додатково по 2 ч. ст. 364 КК.

«>

13.02.2019
12:37
Источник

Most Popular

To Top