Головні новини

Україна закупить у Туреччині ударні безпілотники

Для Збройних сил України в Туреччині будуть закуплені новітні ударні безпілотники Bayraktar TB2. Відповідну угоду компанія «Укрспецекспорт» підписала з турецької Baykar Makina.

Про це у своєму Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.

«Як ми і домовлялися з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для української армії ударних турецьких безпілотників Bayraktar TB2», – йдеться в повідомленні.

Порошенко зазначив, що літальні апарати, про які йде мова – безпілотники оперативно-тактичного рівня, які можуть бути довооружены сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних і фортифікаційних споруд, а також морських цілей.

Глава держави додав, що угода є частиною заходів щодо розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною.

«Продовжуємо переозброювати українську армію сучасними зразками, які відповідають стандартам НАТО», – підкреслив президент.

Варто додати, що в ході офіційного візиту до Туреччини у листопаді 2018 року Порошенко відвідав виробництво компанії Baykar Makina, яка є одним із світових лідерів у виробництві потужних безпілотних авіаційних комплексів.

«>

12.01.2019
10:18
Источник

Most Popular

To Top