Головні новини

Українські мобільні оператори піднімають тарифи

Мобільні оператори «Київстар» і Lifecell збільшили вартість послуг на мобільний зв’язок.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

12 грудня 2018-го Lifecell вирішив підняти більшу частину своїх тарифів. Абонплата зросла на 33 — 75% в залежності від тарифного пакету. У цифрах вийшло, що більшість тарифів оператора зросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн.

Компанія відзначає, що у них є послуга «конструктор», де кожен може підібрати тариф сам собі. За останній місяць користувалися в 5 разів частіше, ніж зазвичай.

Підняття великої кількості тарифів вже сталося в грудні, оператор не планує підвищувати ціни найближчим часом, каже оператор.

«Київстар «вирішив скасувати частину своїх старих дешевих та інших тарифів, яких у нього близько 200.

З 15 січня по 15 лютого 2019-го оператор припинить дію частини старих тарифних планів, які були введені близько 5 років тому і «які є застарілими і не відповідають вимогам клієнтів або ринкової ситуації».

Оператор вирішив припинити роботу бюджетних тарифів, за якими абоненти могли мало і рідко платити і спілкуватися голосом.

«Київстар «опублікував список тарифів, які закриваються:

XXL

Базовий

Безлім + Київстар

Класичний

Комфорт

Ультра Комфорт

Вільний «Київстар «35

Вільний смартфон

Би29

5+0 Новий!

Вільний Київстар

Комфорт+

«Київстар «3G онлайн 2017

За словами начальника відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторії Рубан, в компанії найближчим часом не передбачається змін у тарифних планах, архівних і діючих. У Vodafone називають свої тарифи адекватними ринку.

«>

12.01.2019
18:46
Источник

Most Popular

To Top