Головні новини

Український суд вперше виніс вирок за буллінг

Учениці ЗОШ №7 у Борисполі вперше в історії України був винесений вирок за цькування, повідомляють Українські новини, посилаючись на документ, опублікований 11 лютого в Єдиному реєстрі судових рішень.

Відзначається, що в постанові Бориспільського міськрайонного суду Київської області йдеться, що учениця опублікувала у соцмережі Instagram фотографії іншої школярки непристойного змісту.

«… здійснила буллінг, тобто дії психологічного та сексуального насильства з застосуванням засобів електронних комунікацій, щодо неповнолітнього «ОСОБА_3», що проявилося у висвітленні непристойних фото в мережі «instagram», в результаті чого могло бути завдано шкоду психічному здоров’ю потерпілої. Відповідальність за вказане діяння несе «ОСОБА_1″ за ознаками правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 173-4 Купап», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що обвинувачена у цькуванні школярка повністю визнала свою провину і попросила суд про поблажливість, що стало пом’якшувальною обставиною під час винесення вироку. Мати дівчинки, яка працює касиром у відділенні «Ощадбанку», повинна буде заплатити 1234 грн і 20 коп. (включаючи судовий збір).

«>

13.02.2019
12:56
Источник

Most Popular

To Top