Головні новини

Українці почали їсти більше м’яса і менше картоплі – Держстат

Державна служба статистики України проанализовала структуру харчування українців. Дані за перше півріччя 2018 року опубліковані на сайті відомства.

Виявилося, що в середньому на одного українця в місяць припадає майже п’ять кілограмів м’яса і м’ясних продуктів. Це на 2% більше, ніж було у першому півріччі 2017 року.

Також українці стали активніше їсти рибу – її споживання збільшилося відразу на 8%. До слова, раніше повідомлялося, що найпопулярнішою в Україні рибою залишається оселедець. Втім, незважаючи на зростання споживання риби і морепродуктів, в цілому українці їдять все ще недостатня кількість дарів моря – близько 12-14 кг на людину в рік. При цьому рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я мінімальна норма споживання риби і морепродуктів становить 20 кг на людину в рік.

За перші півроку 2018-го українці також почали активніше харчуватися фруктами, горіхами і ягодами – споживання цих продуктів збільшилося на 3%.

У той же час скоротилося споживання картоплі – на 3%, хліба і хлібних продуктів і молока і молочних продуктів – на 1%. Втім, хліба в країні все одно їдять багато – більше восьми кілограмів на людину в місяць.

На рівні першого півріччя 2017 року залишилося споживання яєць, олії, цукру, овочів і баштанних.

“>

07.12.2018
15:16
Источник

Most Popular

To Top