Головні новини

Українцям почали надсилати фейкові платіжки за газ: як розпізнати підробку

НАК “Нафтогаз України” звинувачує облгази і газсбыты групи РГК Дмитра Фірташа в дезінформації споживачів у квитанціях за оплату газу.

Про це повідомляє прес-служба НАК.

У компанії відзначили, що в листопаді українські споживачі отримали від постачальників газу (газсбытов) платіжки c донарахуваннями за жовтень і попередженням o донарахування за три попередніх роки.

Їх причиною газсбыты вказали “приведення об’єму газу в еталонних умовах вимірювання”, нібито на вимогу “Нафтогазу”, повідомили в НАК.

“Підкреслюємо, що “Нафтогаз” не має ніякого відношення до вирішення газсбытов вимагати c споживачів додаткові суми і засуджує такі дії. Відповідні витрати компенсуються сімейних структур газзбутив – облгазам через механізм виробничо-технологічних втрат”, – йдеться в повідомленні.

У НАК відзначили, що донарахування ведуть до подвійної оплати одних і тих же обсягів газу. Це також створює віртуальні борги, які не дозволять споживачам перейти до інших постачальників газу.

Нацкомісія з тарифами вже відреагувала на порушення і постановою від 23 листопада заборонила такі донарахування, повідомили в НАК.

“>

07.12.2018
11:36
Источник

Most Popular

To Top