«Укртрансгаз» заплатить 440 мільйонів «Одеського припортового заводу»

«Укртрансгаз» заплатить 440 мільйонів «Одеського припортового заводу»

07.12.2018

Господарський суд Одеської області видав наказ про примусове стягнення з «Одеського припортового заводу» на користь «Укртрансгазу» буде стягнуто 440 млн грн. Відповідне рішення прийняв Господарський суд Одеської області, повідомляє «Економічна правда».

Всього з ОПЗ стягнуто 434 млн грн заборгованості, 5,1 млн грн пені, 450 тис. грн відсотків і 206 тис. грн судового збору. Рішення вступило в законну силу 16 листопада, відзначає видання.

До цього перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик на своїй сторінці в Facebook опублікував звернення до НАК «Нафтогаз України» і «Укртрансгазу». Там було сказано, що суд зняв арешт з карбаміду, який знаходиться на складах заводу і належить компанії ВЕК, яка працювала на ОПЗ за давальницькою схемою.

Генеральна прокуратура підозрює ВЕК у співучасті у розкраданні газу на суму понад 500 млн грн, який в 2017-2018 роках належав «Укртрансгазу».

«У зв’язку з недавньою історією з компанією ВЕК і спробою покласти провину на наш завод прошу звернути увагу, що в даний час на заводі знаходиться карбамід, який не належить ОПЗ, але на нашу думку має пряме відношення до процесу закриття заборгованості перед «Укртрансгазом», — написав Щурик.

Раніше SKELET-info повідомляв, що «Одеський припортовий завод» планує повернутися до роботи на повну проектну потужність 25 січня 2018 року.

До цього «Нафтогаз України» подав позовну заяву в Господарський суд Одеської області з проханням заарештувати банківські рахунки об’єднання «Одеський припортовий завод» (ОПЗ).

В тему: Як цукерку у дитини. Фірташ може відібрати ОПЗ в України за рішенням судів

SKELET-info

«Укртрансгаз» заплатить 440 мільйонів «Одеського припортового заводу» оновлено: Грудень 7, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top