Новини Донецька

«Укрзалізниця» з 9 грудня запускає перший потяг сполученням Мукачево-Будапешт

«Укрзалізниця» має намір запустити перший потяг сполученням Мукачево-Будапешт 9 грудня. Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на в. о. глави «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.

За його словами, рейси виконуватимуться щодня і без пересадок. Час в дорозі складе 6 годин.

«Рухомий склад, що курсує по евроколее, належить Угорським залізницям. Ми зі свого боку побудували окрему платформу, відремонтували колію, засоби сигналізації і зв’язку», — уточнив Кравцов.

Він також повідомив про плани з’єднати Мукачево з іншими європейськими містами.

«На Мукачево ми маємо великі плани. Там маємо розвинену мережу залізничного сполучення з усіма регіонами України, та створення мережі поїздів в ЄС дозволяє створити потужний хаб для таких перевезень», — додав глава УЗ.

Згідно з розкладом, поїзд з Мукачева відправлятиметься о 12:30 та прибуватиме в Будапешт у 18:37. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме з Будапешта в 7:23, а прибуватиме в Мукачево в 15:20.

Раніше повідомлялося, що УЗ з 8 грудня запускає безпересадочний вагон в польський Вроцлав. За 11 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла 389,1 тис. пасажирів, у країни ЄС — це майже в 2 рази перевищує відповідні показники минулого року, в цілому перевезли на 184 тис. пасажирів більше.

Источник

Most Popular

To Top