Головні новини

УПЦ КП збирає Архієрейський собор, щоб внести зміни до статуту Церкви

Синод УПЦ КП, який у четвер, 6 грудня, відбувся у Києві під головуванням Патріарха Філарета, обговоривши процес церковного об’єднання та утворення єдиної помісної автокефальної Української Православної Церкви.

Синод прийняв рішення скликати Архієрейський Собор УПЦ КП на 13 грудня 2018 року для того, щоб прийняти “належні рішення щодо скликання і проведення 15 грудня 2018 року Надзвичайного Об’єднання єднавчого Собору єрархів Української Православної Церкви”.

Йдеться про те, що у своїй діяльності Українська Православна Церква Київського Патріархату керується своїм Статутом про управління, зареєстрованім державою.

Оскільки Об’єднання єднавчий процес передбачає ухвалення низки істотних статутних рішень, то потрібно скликати Архієрейський Собор, який єдиний має Право внесення змін та доповнень до Статуту, інформує РП. На розгляд і підтвердження Архієрейського Собору 13 грудня будуть представлені підсумки спільної підготовчої роботи. Ухвалено рішення продовжити підготовку до Об’єднання єднавчого Собору, що відбудеться 15 грудня.

“>

06.12.2018
16:18
Источник

Most Popular

To Top