Головні новини

В БПП засмутилися, що Тимошенко не голосувала за припинення дружби з РФ

Під час голосування за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією в залі була відсутня голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Про це заявив керівник фракції партії “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов, повідомляє прес-служба політсили.

Верховна Рада 6 грудня прийняла проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співпрацю і партнерство з Росією з 1 квітня 2019 року. За відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів, однак свого голосу “За” не дала Тимошенко, оскільки була відсутня у парламенті.

“Якщо чесно, мене дуже засмутило те, що в сесійній залі під час голосування не було Юлії Тимошенко”, – сказав Герасимов.

Він додав, що її відсутність під час голосувань проти Росії “носить системний характер”.

“Ми не бачили її, і немає її голосу, коли голосували питання визнання Росії країною-агресором. Ми не бачили її, і немає її голосу, коли голосувалося дуже багато законів про засудження країни-агресора. І сьогодні, на жаль, вона знову була відсутня в залі. Сьогодні ми в черговий раз побачили, хто є хто”, – заявив керівник фракції БПП.

На сайті Верховної Ради розміщено результати голосування, з яких випливає, що і Тимошенко дійсно була відсутня, тому не голосувала за документ.

“>

06.12.2018
21:58
Источник

Most Popular

To Top