Головні новини

В історії з загибеллю чоловіка із-за падіння крижаної брили в Конотопі знайшли крайнього

В Конотопі (Сумська область) місцева прокуратура повідомила про підозру майстру житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства «Житлосервіс», на ділянці якого впала снігова брила з даху призвела до загибелі чоловіка і травмування його дружини.

Дії підозрюваного кваліфіковані за частиною 2 статті 367 («Неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

В ході слідства було встановлено, що в січні 2019 року від мешканців зазначеної багатоповерхівки неодноразово надходили заявки на очищення даху від льодового покриву. Тим не менш майстер ділянки передоверила їх здійснення покрівельникові підприємства, при цьому не проконтролювала хід та виконання робіт.

В даний час встановлюються інші посадові особи, дії або бездіяльність яких призвели до трагічних наслідків.

Як повідомили в прес-службі прокуратури області, підозрюваній загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років і штрафом у розмірі 250-750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо, отримав смертельну травму внаслідок падіння крижаної брили виявився переселенець з Донбасу — до початку бойових дій він із сім’єю жив у селищі Троїцьке (Донецька область). Без батька залишився 10-річний хлопчик.

«>

12.02.2019
16:18
Источник

Most Popular

To Top