Головні новини

В КМДА на 10 млн гривень купили сім автомобілів для дитячих будинків в чернівецькому автосалоні

Служба у справах дітей та сім’ї Київської міськдержадміністрації закупила сім автомобілів для столичних дитячих будинків сімейного типу. 10,4 млн гривень на них заплатили своєму найбільшому підряднику ТОВ “Карпати Автоцентр”, який є офіційним дилером Volkswagen в Чернівцях.

Про закупівлю автомобілів стало відомо з відповіді Служби у справах дітей та сім’ї КМДА на інформаційний запит KV.

В Службі повідомили, що протягом січня-жовтня цього року місто закупило 7 автомобілів для дитячих будинків сімейного типу. Сума закупівлі склала 10,4 млн гривень. Згідно з умовами тендеру, столична влада закуповували Volkswagen Caravelle на дизельному двигуні або аналог. Транспортні засоби були придбані у ТОВ “Карпати Автоцентр” (*).

На сайті ТОВ “Карпати Автоцентр” зазначається, що автосалон “Карпати Автоцентр” є офіційним дилером Volkswagen, та здійснює продаж автомобілів в місті Чернівці

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ТОВ “Карпати Автоцентр” заснована в 2006 році ТОВ “Фонрдон Есет Менеджмент” і знаходиться в кирпском офшорі компанією “Форндо Аутомотив Лімітед”. Кінцевим бенефіціаром фірми є Анатолиц Ящук, а керує нею з 2016 року Сергій Василишин.

За даними електронної системи Zaкупівлі, за рахунку фірми 21 укладений договір на загальну суму 31,7 млн гривень. Найбільшим її замовником є Служба у справах дітей та сім’ї КМДА.

Раніше KV із посиланням на прес-службу Київради писала, що в рамках міської цільової програми “Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 роки” столиця придбала 122 квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 7 автомобілів для дитячих будинків сімейного типу.

Главою Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу КМДА є Валерій Танцюра.

* ТОВ “Карпати Автоцентр” (код ЄДРПОУ : 34382778)

“>

07.12.2018
11:36
Источник

Most Popular

To Top