Новини Донецька

В Кремінной заборонили масові заходи і продовжили канікули через випадків кору

Засідання районної комісії з питань надзвичайних ситуацій пройшло в Кремінської райдержадміністрації вчора, 10 січня, передає прес-служба відомства.

Засідання пройшло, зокрема, щодо напруженої епідемічної ситуації із захворюваністю на кір. Так, у грудні 2018 року в місті Кремінна склалася і залишається напруженою епідемічна ситуація із станом захворюваності на кір. Перші випадки кору були зареєстровані серед школярів та педагогів школи № 2, які у складі команди брали участь у спортивних змаганнях «Сооlgames» в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Київ) з 1 по 4 грудня. У той час там було зареєстровано два випадки захворювання серед дітей з Вінницької та Івано-Франківської областей, які перебували на відпочинку в дитячому центрі.

Станом на 9 січня в місті Кремінна зареєстровано 11 випадків кору, з них 7 осіб — з ЗОШ № 2 і по одній людині з міських шкіл № 1, № 3, школи-гімназії. Дві людини — це дорослі, решта — діти.

Після обговорення комісією було прийнято рішення визнати доцільним обмеження з 14-го до 20 січня проведення масових заходів, особливо за участю дітей, і продовжити канікули у школах міста до 20 січня.

Обмежити практичні заняття студентів з перебуванням в медичних установах до 20 січня рекомендовано і директору медичного коледжу.

Источник

Most Popular

To Top