Головні новини

В “Л/ДНР” підняли паніку через “настання ВСУ”: названі два “плану”


В “Л/ДНР” підняли паніку через “настання ВСУ”: названі два “плану”

На окупованій частині Донбасу окупанти почали вести масштабну дезінформацію про підготовлюваний “наступ українських військ”.

Зокрема, з подачі “російських фахівців” в штабах корпусів військ РФ обговорюють “два плану — британський і американський — настання ВСУ”, повідомив у Facebook координатор групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук.

“За “британського плану”, після провокації, влаштованої самими ОНС в районі Горлівки, підрозділи і частини ЗСУ для “забезпечення безпеки мирних жителів” переходять до активних наступальних дій з метою оточення та ізоляції Горлівки”, — написав він.

За словами Тымчука, час проведення “активної фази” складає до чотирьох діб, планований результат — оточення і знищення горлівської угруповання “1-го АК ДНР”.

“В якості початкової провокації, яка повинна стати приводом для наступу ВСУ, розглядається застосування хімічної зброї “британськими військовими фахівцями”, з подальшим звинуваченням у химатаке окупаційних військ РФ. Також можливий варіант — “з метою уникнути екологічної катастрофи” у зв’язку з похованням росіянами радіаційних відходів” і “підняттям шахтних вод”, — уточнив нардеп.

По “американському плану”, за словами Тымчука, плановане “масштабний наступ ВСУ” нібито буде здійснюватися в районі Маріуполя.

“Після провокації у вигляді “атаки морпіхів ДНР” (яких будуть зображати підрозділу ООС, переодягнені у форму окупантів) на Маріуполь, ВСУ наносять масовані авіаційно-ракетних ударів по об’єктах в “ДНР” і “ЛНР” — під удар потрапляє інфраструктура (мости, естакади, промислові об’єкти), командні пункти та пункти управління окупаційних військ РФ, склади боєприпасів, стоянки техніки, місця дислокації “формувань”, – додав він.

Тимчук також розповів, що час проведення — до п’яти діб, планований результат — відрізання “ДНР” від Азовського моря і вихід ЗСУ до держкордон з Росією в районі Новоазовська.

“>

07.12.2018
08:36
Источник

Most Popular

To Top