Головні новини

В МЗС Британії заявили, що в кінцевому результаті країна залишиться в ЄС

Міністр закордонних справ Британії Джеремі Хант заявив, що якщо сторонам не вдасться прийняти умови проекту угоди між Брюсселем і Лондоном за умовами Brexit, Сполучене Королівство може відмовитися від виходу з ЄС.

«У разі, якщо проект угоди буде відхилено, в кінцевому результаті ми ризикуємо отримати не Brexit без операції, а паралізований Brexit. А параліч Brexit в свою чергу може призвести до відмови від виходу з ЄС», — сказав міністр у п’ятницю в ефірі радіо BBC, передає Інтерфакс-Україна.

«Якщо ми як політики не зможемо реалізувати Brexit, це буде фундаментальний підрив довіри між народом і політиками, і я думаю, ми про це будемо шкодувати багато хто і багато поколінь (. . .) Це також стане сильним ударом по репутації Британії за кордоном незалежно від причин, за яким Brexit може зірватися», — зазначив Хант.

Голосування в британській Палаті громад по угоді з Brexit заплановано на 15 січня. Прем’єр-міністр Тереза Мей раніше перенесла голосування з 11 грудня через невдоволення деяких парламентаріїв умовами Brexit за британською кордоні.

Щоб угода пройшла через парламент, потрібна проста більшість голосів. ЗМІ відзначають, що для того, щоб забезпечити проходження угоди, Терези Мей необхідно приблизно 320 голосів з 650, оскільки в парламенті є не голосують члени, такі як спікер. Проти варіанту Мей по угоді висловлювалася частина її Консервативної партії, а також всі 10 членів Демократичної юніоністської партії в Палаті громад, на підтримку якої розраховувала Тереза Мей.

«>

11.01.2019
16:23
Источник

Most Popular

To Top