Головні новини

В Одесі на незаконному будівництві впав кран вбив людину

Увечері 12 січня розігралася трагедія на популярному одеському пляжі «Ланжерон». Тут, на наявне будівництві біля дельфінарію «Немо» впав баштовий кран і заподіяв смертельні травми молодій людині.

Як стало відомо «ФАКТАМ», загиблий — 32-річний житель Тарутинського району (південь Одеської області).

За словами очевидців ПП, тіло намагаються витягти, але без участі поліцейських, замітаючи сліди злочину. Як з’ясувалося, тіло загиблого робітника знаходиться під завалившейся конструкцією вже більше п’яти годин.

«Поліцейські, присутні на місці, не діють. Журналістів, родичів загиблого і працівників будівництва на місце не пускають», — кажуть очевидці. Вони також стверджують, що є й інші постраждалі, яких з місця події відвезли в одну з приватних клінік міста.

На місці присутні з десяток охоронців будмайданчика, а також активісти. За словами останніх, «впав будівельний кран на базі Камазу». Робітники спробували іншим краном підняти рухнувшую конструкцію, однак перешкодили активісти. Вони побоюються, що таким чином будуть знищені докази злочину.

«Тільки що на пляжі „Ланжерон“, на будівництві р-на Кисловского (депутат міськради від промерської фракції „Довіряй справах“, співвласник дельфінарію — авт.) впав баштовий кран і вбив людину. У спішному порядку намагаються приховати і замилити!» — прокоментував відомий одеський активіст, лідер громадського руху «Зелений Лист» Владислав Балинський.

Як повідомили в поліції, за фактом дтп відкрито кримінальне провадження про порушення правил під час виконання небезпечних робіт (ч. 2 ст. 272 КК України).

Зараз на місце НП прибули бійці поліцейського спецпідрозділу «Корд», почалися сутички, стрілянина. Присутніх журналістів відтіснили, невідомі у чорній формі застосували сльозогінний газ.

«>

12.01.2019
21:16
Источник

Most Popular

To Top