В окупованій Макіївці автомобіль збив на тротуарі жінку з двома дітьми

Жінку з двома дітьми на тротуарі збив автомобіль в окупованій Макіївці. Про це місцеві жителі повідомляють у соцмережах.

Очевидці пишуть, що серйозне ДТП сталося на перехресті Трубіцина та Депутатської. За їх словами, «Газель» протаранила легковий автомобіль, той понесло на що стоять на тротуарі маму і двох дівчаток на вигляд 3 і 5 років.

Ось, що пишуть користувачі соцмереж:

«Збили маму з двома дітками на тротуарі. Дівчинку близько 3-х років і маму відвезли на швидких. Травми серйозні, дівчинка була без свідомості. Прошу повідомити, хто знає, що з дитиною. Дуже переживаємо, це було все у нас під вікнами. Дай Бог, щоб все обійшлося!»,

«А ще дівчина лежала на траві з відкритим переломом ноги швидка забрала до лікарні і великий валявся поруч, але не знаю її донька чи ні(((«,

«Лежала мама з переломом. Дитина лежала на дорозі. Якась робоча газель протаранила легковик, ту понесло на що стоять на тротуарі маму і двох дівчаток на вигляд 3 і 5 років. Газель виїхала на тротуар. Дівчинка 3 років була без свідомості, дуже погано виглядала, у жінки як мінімум відкритий перелом. Дівчинку, начебто, на 22 повезли».

Источник

Most Popular

To Top