Головні новини

В Україні хочуть за викрадення автомобіля садити на вісім років

На даний момент за угон автомобіля в Україні, згідно Кримінального Кодексу, винуватець може отримати штраф або позбавлення волі строком від трьох до п’яти років. Така ситуація дозволяє злодіям авто відносно безпечно займатися протиправною діяльністю.

«Як показали дослідження авторитетного німецького автоклубу ADAC, з 237 сучасних автомобілів з безключовим доступом проблеми з захистом були виявлені у 230! При цьому злочинець залишається непомітним до останнього моменту – коли треба стрибати за кермо і бігти на викраденій машині», — пише видання.

Поки автовиробники працюють над удосконаленням охоронних систем, депутати знову пропонують посилити відповідальність за угон автомобіля або проникнення в приміщення з застосуванням електронних «помічників».

Якщо цього разу законопроект №10013 стане законом, у статті 289 Кримінального кодексу з’явиться окрема кваліфікація дій з використанням «пристроїв прихованого втручання в засоби охорони рухомих і нерухомих об’єктів», а відповідальність складе до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«>

12.02.2019
15:48
Источник

Most Popular

To Top