Головні новини

В Україні набув чинності закон про заборону звернення стягнення на активи «Укрзалізниці» за борги Донецької залізниці

Майно Донецької залізниці не інвентаризували, не оцінили і не включили в статутний капітал «Укрзалізниці», тому компанія не буде нести відповідальність за борги

В Україні набув чинності закон про заборону звернення стягнення на активи «Укрзалізниці» за зобов’язаннями «Донецької залізниці» № 2604-VIII. Вчора документ опубліковано в офіційному парламентському виданні «Голос України».

Раніше кредитори зверталися до «Укрзалізниці», як правонаступнику «Донецької залізниці», вимагаючи погасити зобов’язання підприємства. Однак відповідне майно не інвентаризували, не оцінили і не включили в статутний капітал «Укрзалізниці», пояснили в пояснювальній записці до законопроекту.

Закон встановив тимчасова заборона на звернення стягнення на активи «Укрзалізниці» за зобов’язаннями підприємств залізничного транспорту, майно яких знаходиться в районі ООС, зокрема в районі проведення антитерористичної операції.

На період дії мораторію виконавчі провадження та заходи примусового виконання рішень щодо звернення стягнення на активи товариства за таким зобов’язанням повинні бути припинені. Заборона перестане діяти після деокупації територій та проведення інвентаризації майна.

«>

12.01.2019
08:19
Источник

Most Popular

To Top