Новини Донецька

В Україні перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ в Україні перевищує епідпоріг, але епідемії грипу немає. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Наголошується, що за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 209 тисяч осіб. Це на 4,9% більше епідпорогу.

Найбільше хворіють в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Хмельницькій, Сумській, Львівській, Житомирській, Миколаївській, Волинській та Херсонській областях. У МОЗ зазначають, що ще не пізно вакцинуватися від грипу, щоб отримати захист від хвороби та важких ускладнень.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ за період з 4 по 10 лютого становить 544,2 на 100 000 населення, що на 4,9% більше епідемічного порогу по Україні.

«Епідемії грипу немає. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 209 493 людини, з них 70,6% діти до 17 років. З початку сезону захворюваності (з жовтня 2018) перехворіли 8,8% українців. 2 людини померло від грипу. З початку епідемічного сезону зареєстровано 32 летальних випадків»,- йдеться в повідомленні.

Досліджено 108 зразків матеріалів від пацієнтів з підозрою на грип, у 27 випадках визначені РНК вірусів грипу типу А.

В Україні спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ та регіональне географічне поширення.

Вакциновано 465 осіб. З початку епідсезону проти грипу вакциновано 0,4% від загальної чисельності населення країни.

Источник

Most Popular

To Top