Головні новини

В Україні відкрили продаж квитків на “новорічні” поїзда

Українці нарешті можуть придбати залізничні квитки на період новорічних свят – продаж проїзних документів відкрилася.

В цьому році купити квитки на кінець грудня можна не раніше, ніж за три тижні, тому в перший день після їх надходження в онлайн-продаж, українці паралізували роботу онлайн-сервісу – навантаження на сервер перевізника збільшилася в шість разів.

“Вчора були не великі технічні проблеми з сервісом онлайн-бронювання. Чому це сталося? Якщо зазвичай ми продаємо через сервіс де 65-70 тис. квитків, вчора ми продали 170 тис. тобто, навантаження на наш ресурс була надзвичайно велика. Вона була аномальне. Тому багато пасажири зіткнулися з деякими технічними проблемами. Вже станом на вчорашній вечір ці проблеми були усунені, і сьогодні сервіс працює в штатному режимі”, – говорить заступник директора департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення “Укрзалізниці” Олександр Красноштан

Сьогодні, 6 грудня, на центральному київському вокзалі в основному знаходяться люди, які намагалися купити квитки онлайн, але із-за збою системи не змогли цього робити. Через ажіотаж роботу кас продовжили до 12 ночі.

Найпоширеніші напрямків, куди хочуть придбати квиток – курорти. Люди охоче їдуть у Львів, Чернівці, Івано-Франківськ або Ужгород.

“У нас групової замовлення, ми беремо ужгородське напрямок. Це найпопулярніший напрям взагалі Закарпатті, Прикарпатті. Онлайн не купували, я не знаю, як працювати там з колективними заявками. Потрібно 10-20 квитків купити”, – розповідає одна з покупців.

В “Укрзалізниці” пояснили, що навмисно закрили онлайн продаж групових квитків – щоб уникнути спекуляцій. З тією ж метою в Україні тимчасово заборонили здавати залізничні квитки через інтернет.

А ось індивідуальні квитки вже можна придбати на сайті – проблему з продажу онлайн залагодили, тому не обов’язково їхати в залізничні каси.

Для зручності, перевізник збільшив кількість поїздів на туристичні напрямки, втім реалізацію квитків на них почнуть вже після того, як розпродають квитки на поїзди, що курсують цілий рік. В УЗ радять моніторити поява квитків на сайті.

“>

06.12.2018
14:58
Источник

Most Popular

To Top