Головні новини

В Україні запустили послугу оплати проїзду в транспорті з допомогою SMS

У вівторок, 12 лютого, мобільний оператор «Київстар» та Вінницька міська рада підписали меморандум про співпрацю при впровадженні інноваційних проектів.Про це йдеться в повідомленні оператора.

Згідно з цими домовленостями, у Вінниці буде реалізовано ряд спільних інноваційних проектів, першим з яких стане сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті.

Для оплати проїзду таким способом достатньо відправити SMS з кодом відповідного маршруту на номер 877 і почекати 1-2 хвилини для отримання підтвердження оплати проїзду. Плата за SMS не стягується, пасажир оплачує тільки вартість проїзду, яка списується з його мобільного рахунку. Сервіс реалізований на базі послуги «Смарт-Гроші».

Крім зручності для пасажирів, новий сервіс дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті і збільшити обсяг здійснених оплат. Принцип оплати послуги по SMS може бути масштабований і на інші сфери життя міста.

З його допомогою, наприклад, можна оплачувати паркування, квитки в кіно, музеї чи театри, комунальні чи інші обов’язкові платежі та ін

У повідомленні наголошується, що Вінниця стала другим містом після Івано-Франківська, який буде приймати оплату за проїзд у міському транспорті по SMS. Найближчим часом випробувати оплату поїздок з телефону зможуть відчути і жителі інших міст України.

«>

13.02.2019
08:02
Источник

Most Popular

To Top