Головні новини

В Україні затримали футболіста з Криму: названа причина

Наприкінці 2018 року в Херсоні співробітники міського військкомату на вулиці затримали чоловіка і відвели його до військкомату для проходження медичного огляду. Затриманим виявився 20-річний футболіст з окупованого Криму, який приїхав до Херсона, щоб влаштуватися в місцевий клуб «Кристал» або «Таврію».

Про це розповів представник Уповноваженого з дотримання прав людини в АР Крим і Севастополі Ісмаїл Халіков у програмі «Кримська зона» на радіо «Куреш».

«Кримчани ніколи не скаржаться, та держслужбовці постійно цим користуються. Нещодавно був випадок, коли хлопець 20-ти років в 8:00 ранку йшов в магазин АТБ в Херсоні. До нього підійшли дві людини і запитали, скільки йому років, звідки він і служив в армії. Він відповів, що йому 20 років, в армії не служив і приїхав з Криму. Вони взяли його під руки, посадили в машину і закрили в ній», — заявив Халіков.

У військкоматі хлопець пройшов тільки стоматолога і окуліста, а висновки інших лікарів йому поставили автоматом. Після цього працівники військкомату відправилися в магазин, і в цей час хлопець подзвонив додому і повідомив про подію матері.

За словами Халікова, він знайшов молодої людини на обласному розподільному пункті, де його вже збиралися відправити в армію.

«Я запитую працівників військкомату: «Як ви зрозуміли, що це Іванов, наприклад?». А вони кажуть: «З його слів». У нього ні паспорта не питали, нічого. А я кажу: «А якщо це агент ФСБ? Як ви його взагалі ідентифікували?». А вони кажуть: «А у нас план». Ми передали звернення цього хлопця в прокуратуру. Нехай вони розбираються, який у них там «план». Як так можна викрасти людину? А я вам поясню. Тому що ця людина з Криму. Його ніхто не захистить, він нікому не додзвониться. А тут додзвонився до мами… «, — додав Халіков.

У даний момент на дії працівників військкомату подана скарга в прокуратуру, де за ним приймуть рішення.

«>

11.01.2019
19:31
Источник

Most Popular

To Top