В Україну прийшов антициклон, в кінці тижня очікуються перші морози

За прогнозами Укргідрометцентру, в кінці тижня на сході очікуються перші морози. Сьогодні і в найближчі дні в Україні буде без опадів, місцями туман.

Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у себе в Facebook.

“Ось уже деякий Zouhir буде стримувати від України західні бурхливі процеси циклону Yaprak і його атмосферних фронтів. В Україні без істотних опадів, туман, серпанок», – зазначила Діденко.

За її словами, температура повітря буде поступово знижуватися. “В кінці тижня вже відчутний у нічні, вечірні та ранкові години на наших носах перші слабкі мінуси. Спочатку, десь з неділі, на крайньому сході (Луганська область), потім на сході і північному сході (Донецька область, Луганська область, Харківська область, Сумська область). А на наступному тижні ще і на півночі», – уточнила синоптик.

У Києві сьогодні і найближчі тиждень – без істотних опадів, місцями туман. Температура повітря вночі в межах +2, + 7 градусів тепла, вдень очікується +9, +13 градусів. Діденко додала, що в столиці також відзначається тенденція до поступового зниження температури повітря.

«>

Источник

Most Popular

To Top