Головні новини

В Ужгороді затримали кримінального авторитета з Вірменії

Вчора ввечері в Ужгороді затримали громадянина Вірменії з багатим кримінальним минулим.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«Чоловіка виявили на одній з вулиць Ужгорода. Він не мав при собі документів, що засвідчують його особу та підтвердили законність перебування на території нашої держави. З метою з’ясування обставин правопорушення затриманого доставили у відділ прикордонної служби «Ужгород», — йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що під час затримання чоловік намагався ввести правоохоронців в оману. Він назвався українцем, проте оперативникам вдалося встановити, що насправді він є громадянином Вірменії. Крім того з’ясувалося, що затриманий має «багате» кримінальне минуле.

Затриманий вже відбував покарання за скоєння низки злочинів на території України, в тому числі за розбій, він був засуджений до 12 років позбавлення волі.

«Після відбування покарання злочинець переїхав на Закарпаття, де продовжував протиправну діяльність. Правоохоронці також встановили, що іноземець не має дійсних паспортних документів і користується тільки посвідченням водія, виданим ще в початку 90-х у Вірменії», — додали прикордонники.

Зараз іноземця помістили у відділення тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Він буде відповідати перед законом за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 202 Купап (порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил в контрольних пунктах в’їзду — виїзду — ред.). Після проведення відповідних процесуальних заходів громадянина Вірменії буде переданий співробітникам Нацполиции.

«>

13.02.2019
17:52
Источник

Most Popular

To Top