Головні новини

Вбивство покупця в супермаркеті Харкова потрапив на відео

В соціальних мережах з’явилося моторошне відео, де поліцейський в супермаркеті Зростання в Харкові вбиває прицільним пострілом зловмисника, який напав на охоронця ножем. Це відео в поганій якості, на якому, все ж, видно всі важливі моменти зафіксувала камера відеоспостереження, розташована в магазині. Відео виклали на сторінці пабліка “Жити в Харкові”.

На відео видно, як відкриваються двері складського приміщення чи підсобки і з них вибігає поліцейський, а слідом за ним – чоловік, який намагається втекти. Раптом цей чоловік падає – очевидно, після пострілу поліцейського, і не ворушиться.

Нагадаємо, в Харкові поліцейський застрелив 24-х річного відвідувача супермаркету “Рост”, після того, як той завдав йому кілька ножових поранень. За наявною у правоохоронців інформацією, вбитий відмовлявся платити за товар, а коли його провели в підсобку і веліли чекати наряду, накинувся на охоронця і тричі вдарив його ножем. Правоохоронцю нічого не залишалося, крім як відкрити стрілянину. Поліцейський вистрілив двічі. Зловмисника доставили в лікарню, де вночі він помер, а поліцейського прооперували.

Співробітники супермаркету чоловіка запідозрили у крадіжці і викликали наряд поліції охорони.

 

Коли поліцейські прибули на місце, підозрюваний вдарив одного з них ножем у живіт. У відповідь міліціонер двічі вистрілив у підозрюваного.

“>

06.12.2018
20:58
Источник

Most Popular

To Top