Головні новини

Венедиктов: «Стаття Суркова — це міркування лідерів Третього рейху»

Головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов прокоментував статтю помічника президента Росії Владислава Суркова.

У своєму Телеграм-каналі журналіст підкреслив, що стаття Суркова про існування путінської Росії протягом довгих років чимось нагадує міркування німецьких лідерів Третього рейху.

«Ніяк не міг зрозуміти – що мені нагадує стаття Суркова, де я це все вже читав… А, ну звичайно, це міркування німецьких лідерів минулого століття в 30-ті роки, пояснення, чому Третій рейх обов’язково буде тисячолітнім», — зазначає Венедиктов. За його словами, у своєму матеріалі Сурков ставить Івана Третього в російській історії на те ж місце, на якому знаходився Карл Великий в німецькій історії.

На думку журналіста, у статті помічника Путіна західна демократія аналогічна західної плутократії, адже в Третьому рейху саме так описували режими країн Європи. Журналіст нагадує, що Третього рейху передбачали тисячолітню історію, але насправді він проіснував всього декілька років. Венедиктов поцікавився у Суркова, на що конкретно той натякає.

«>

12.02.2019
12:49
Источник

Most Popular

To Top