Новини Донецька

«Вхурделило»: на автодорозі Мангуш-Запоріжжя обмежено рух вантажівок і автобусів

Близько 20 автомобілів застрягли у заторі у Покровську з-за снігових заметів, а на автодорозі Мангуш-Запоріжжя тимчасово обмежено рух вантажного транспорту та автобусів. Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП в Донецькій області.

Увечері в області спостерігається погіршення погодних умов — сніжить, відбувається налипання мокрого снігу, зниження температури, на дорогах ожеледиця.

«Тимчасово обмежено рух вантажного транспорту, а також автобусів по автодорозі Мангуш-Запоріжжя. У Покровську через снігові замети в заторі опинилися близько 20 автомобілів. На вулицях регіону — максимальна кількість груп реагування поліції. Якщо вам потрібна допомога — звертайтесь на 102», — йдеться в повідомленні.

У снігову пастку під Новоеленовкой потрапили вантажівки. На місці працюють співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій і автодор, які намагаються відновити рух транспорту.

Крім Донецької області, ускладнення спостерігаються і в сусідній Запорізькій області. Там теж введені обмеження для руху вантажного і пасажирського транспорту на 3 ділянках доріг державного значення. Слід враховувати всі ці фактори при плануванні поїздок.

Источник

Most Popular

To Top