Головні новини

Використовують довіру городян: у Дніпрі квартирні злодії представляються газовиками

Заради швидкого збагачення шахраї йдуть на будь-які хитрощі: просять дати телефон, щоб подзвонити в поліцію, збирають кошти на лікування неіснуючого немовляти або кажуть, що ваші близькі потрапили в жахливу аварію і просять перерахувати гроші.

Тепер, коли «робочі» схеми приїлися, довелося розробити нову: зловмисники безпосередньо приходять в будинок і представляються працівниками газової компанії і забирають все, що погано лежить.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Дніпрогаз».

Псевдогазовщики вже працюють на території Таромського.

Приходячи до чергової жертви, шахраї говорять, що їм потрібно перевірити газове обладнання або стверджують, що повинні зафіксувати показання лічильників. Далі вони просять власника будинку принести технічний паспорт або проект газифікації будинку. Поки добропорядний власник йде за документами, шахраї забирають гроші та цінні речі.

«Шахраї користуються довірливістю людей. У зоні ризику — люди похилого віку. Щоб убезпечити себе, обов’язково перевіряйте документи, що посвідчують особу працівників газової компанії», — порадив Валерій Шарапов, помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз».

Прості правила допоможуть вам відрізнити шахрая від цього співробітника газової компанії:

Попросіть співробітника пред’явити службове посвідчення. У цьому документі обов’язково є фотографія працівника, назва його посади, логотип і печатку компанії.

Ви також можете перевірити інформацію, звернувшись у службу «Дніпрогаз».

Якщо людина відмовляється показувати документи / прийшов без них, постарайтеся не впускати його в будинок. При необхідності викликайте поліцію.

«>

12.02.2019
22:14
Источник

Most Popular

To Top