Головні новини

Вілкул вніс заставу за поліцейського, якого заарештували за напад

Вілкул вніс заставу за поліцейського, якого суд заарештував за те, що той затримав радикалів, які напали на райвідділ.

На думку опозиціонера, поліція не просто має право, а зобов’язана застосовувати силу проти бойовиків, які становлять загрозу для суспільства.

Вже сьогодні поліцейський може вийти з СІЗО.

Лідер опозиції Олександр Вілкул сплатив заставу 115 тис грн за поліцейського Василя Мельника, якого суд заарештував на 2 місяці за те, що той затримав ультрарадикалів, що напали на райвідділу в Києві. Відповідну суму Вілкул офіційно задекларував.

«Поліцейський виконував свій борг. В екстремальних умовах. Коли бойовики напали конкретно на Подільський райвідділ. Я вніс заставу тому що хочу побудувати правову державу, в якій кожен має право на захист, незалежно від політичної кон’юнктури керівництва країни», — прокоментував Вілкул на своїй сторінці в Facebook.

Вілкул підкреслив: «Я вважаю, що поліція не просто має право, а зобов’язана застосовувати силу проти розперезалися радикалів, які можуть завтра напасти на кожного».

«Сподіваюся, що суд розбереться у всіх нюансах події, а поліцейський, з яким я навіть не знайомий, зможе заявити свою позицію та право на захист, перебуваючи на свободі, а не у в’язниці під тиском», — додав Вілкул.

«Важливо розуміти, що всі ці угруповання, насправді, безпосередньо підконтрольні владі. Інакше вони давно б вже сиділи», — зазначив опозиціонер.

«>

13.02.2019
09:42
Источник

Most Popular

To Top