Головні новини

Вимагаю у телеканалу ZIK зняти з ефіру передачу “Джокери. Кандидати в президенти”. Вона абсолютно не відповідає початковій ідеї, – Саакашвілі

Вчора ввечері, як і ви, я вперше подивився першу передачу з циклу «Джокери. Кандидати в президенти». Те, що я побачив – це зовсім не тієї цикл передач, який ми обговорювали і записували.

Спочатку мені запропонували зробити цикл, в якому ми б докладно і об’єднання єктивно розібрали всі плюси і мінуси кандидатів на пост президента. Зйомки за моєї участі проводилися у кінці серпня в Австрії.

Однак тієї відеоряд і закадровий текст, який вийшов у кінцевій версії, абсолютно не відповідає ані початковій ідеї циклу передач, ані моїй думці про кандидата. Це скоріше схоже на одностороннє і незбалансоване висвітлення кандидата у президенти, ніж на об’єднання єктивний аналіз його плюсів і мінусів.

У зв’язку з тім, що люди сприймають мене як співавтора цього циклу передач, я вимагаю у телеканалу ZIK зняти його з ефіру або перемонтувати його так, щоб виключити мою участь у ньому. Я не дозволю використовувати моє ім’я для пропагандиських маніпуляцій. Також я вимагаю припинити рекламувати телепроект таким чином, щоб у людей складалося враження, ніби-то саме я є його автором.

“>

08.12.2018
12:18
Источник

Most Popular

To Top