«Випила і втратила пам’ять»: близькі зґвалтованої в Росії поліцейської розповіли деталі

Групове зґвалтування начальниками поліції в російській Уфі дізнавача Гузель Рангуловой (ім’я змінено) сталася після спільного застілля.

Як з’ясувалося, начальство чоловічою компанією вирішило відсвяткувати 100-річчя комсомолу. У розпал веселощів вони захотіли жіночого товариства, пише «Комсомольська правда» з посиланням на свідчення родичів.

Так, начальник Уфімського РВВС полковник Едуард Матвєєв подзвонив старшої дознавательнице і зажадав, щоб вона негайно приїхала до відділу разом з Гузель. За ними надіслали службовий автомобіль, хоча відстань становила всього 400 метрів.
«Гузель не заперечує, що сильно випила в той вечір. Мужики тоді глушили горілку. А дівчатам щедро наливали віскі. У якийсь момент Гузель втратила пам’ять…» — розповідають близькі жертви.

Також наголошується, що під час застілля Гузель посварилася зі своєю старшою приятелькою і та пішла додому (за однією з версій, пані посперечалися через начальника Уфімської УФМС майора Павла Яромчука).

Випивши ще, обезумившие начальники накинулися на дівчину.

«Факт групового зґвалтування встановлений, — розповіло джерело в слідстві. — За результатами ДНК-експертизи були знайдені сліди біоматеріалу, що належать Яромчуку. Також на тілі дівчини є множинні рани і синці».

Постраждала з батьком

«>

Источник

Most Popular

To Top