Головні новини

“Вони цими прапорами кричати, що ми – українці! «Притула довів Путіну, що Донбас – це Україна

Днями відомий український гуморист та телеведучий, Сергій Притула відвідав кілька міст Донбасу. Він не тільки виступав для земляків та бійців, а й привіз хлопцям на фронт нове озброєння.

Це далеко не перша поїздка для Притули, але вона стала «холодним душем» – він зазначив, що українці згуртувалися за останній час, тому всі заклики пропагандистів вважає пустим звуком.

На Донбасі гумористи шоу «вар’яти» відіграли чотири концерти – у Краматорську, Сєвєродонецьку, Покровську та Маріуполі. Майже на всіх виступах вони зібрали аншлаги, крім Маріуполя, але саме в ньому концерт є ятався найбільше.

Сергій сказавши, що на концерти люди приходять з прапорами України у двох випадках – коли цей концерт проходити за кордоном – у США, Канади, Лондоні, Дубліні, Парижі, Празі , адже як пояснює шоумен, це свідчить про ностальгію за будинком, а в іншому випадку – це коли концерти відбуваються на Донбасі.

Перші надходять з прапорами, тому що ностальгія за домом і самоідентифікація на тлі пануючого етносу в країні, де ми виступаємо. Другі – тому що самоідентифікація в умовах війни на території, де війна. Смороду цими прапорами кричати, що ми – українці! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали «російську весну»! МИ не сєпари !!! Вони просто хочуть, щоб їх ідентифікували, як нормальних людей! наших! Ви просто вдумайтесь в цей факт. Люди з прапорами України за кордоном і в Донбасі. Може мої висновки неточні, зробіть свої. Але це факт. Ніде. Ніде !!! Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде не було концертних залів з державними прапорами. І вісь на Донбасі я їх побачив у великій кількості. Ми повернемося до цих міст з концертами. Обов’язково. Незважаючи на багато маленьких і великих нюансів. Повернемося! Тому що нас так зустрічали і проводжали, що не повернутися – гріх!», – зазначив Притула.

 

«>

12.02.2019
20:22
Источник

Most Popular

To Top