Головні новини

Воєнний стан в країні, а військова медицина розвалена під нуль! Хто відповість?

Живе рідна країна моя Україна, народ працьовитий, терплячий, мовчазний і думає, що його хата скраю…

А в цей час активні та амбіційні «фахівці на всі руки» продовжують руйнувати молодий незміцнілий організм, щоб не дай Бог не стали жити як в Європі, за правилами!! З сильною своєю армією, сильної незалежної своєю економікою, сильними, здоровими і працьовитими українцями, гордовито ведуть мовлення на весь світ, що ми — УКРАЇНА!!! а не частина Росії з проросійськими командирами біля керма!!!!

Отже, мова піде про розвал медичної служби Міністерства оборони України, повну відсутність резервних запасів і це під час ВОЄННОГО СТАНУ В 10 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ!!! і можливої ескалації ситуації з Росією.

Ховається інформації керівниками служби про масові захворювання на полігонах бійців гепатитом А, спалахи КОРУ, не вакцинації від грипу особового складу при 100 % фінансуванні і великий адмінресурс, про повітряні надумані показники ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ госпіталів, переміщення хворих з лазаретів на ліжка в лікарні, або як за 9 місяців «командування» можна звести всі зусилля на НУЛЬ!!! І зауважте, все це під мовчазним бездіяльністю міністра оборони!

Був непоганим хірургом, рятував людей від надлишку жовчі, отримуючи подяку, напрацьовуючи зв’язку і сам підчепив цю хворобу не став лікарем, а жовчним, амбітним, безграмотним керівником Головного військово-медичного управління МО України (ГВМУ МО України) в березні 2018 року — полковник Хоменко Ігор Петрович, без п’яти хвилин генерал, в глибині душі давно генерал без погонів, але з повадками та запитами (полювання з рушниці Beretta за 20 000$, джип Lexus, відпочинок сім’ї тільки на дорогих курортах!!!! Обов’язкове відвідування всіх тусовочних зарубіжних конференцій, потрібно бути ближче до шановним академікам таким як Усенко Юрій просто зі слів Ігоря Петровича «у нього прямий зв’язок з гарантом»).

Зачистивши кадри навколо себе, провівши нові призначення з «геніальних» став рости над своєю докторською роботою, «економити» — рятувати бюджет, виділений на 2018 рік МО України на забезпечення військової ланки, під гаслом «Я не злодій! За мною люди! Всі бізнесмени казнокради! Я працюю з обраними! Закон — нічого, договорняки в кабінеті ВСЕ!!!

Хоменко так запевнив своє керівництво і окремих депутатів у своїй правоті, що вони як люди зайняті і впевнені в рекомендаціях про новоспеченому начальнику не вбачали злого умислу в його благих промовах. Адже ми ж хочемо сильну сучасну і забезпечену армію!!! Економія коштів понад усе особливо якщо цифри з шістьма нулями!!! От МОЛОДЕЦЬ ХОМЕНКО!!! Ось ТАК тримати ИГОРЬКИ, підтримували один одного Хоменко і Лурін.

Хоменко демонструючи дружбу з відомими вченими, академіками, депутатами не міг не завоювати довіри міністра оборони Полторака, генерала Наева, народного депутата Корчинської, багатьох волонтерів, приспавши їх пильність про фактичний стан справ. А підлеглі і попередники мовчать, залякані погрозами і криком глашатого. Чого мати справу з істериком, переждем — потоне!

На кого працює Ігор Петрович висвітлили у цій статті, щире спасибі небайдужим людям. Після неї його ідеологу і соратнику Луріну Ігорю Анатолійовичу, довелося в терміновому порядку звільнятися з військової академії, де він значився викладачем на 0,25 ставки, отримував гроші, будучи на держслужбі в адміністрації Президента. Так, для обраних подвійна зарплата, пенсія, стаж – Ласка у нього покровителі!!! Шкода, що ПОКАРАННЯ у нас для простих трудівників, а не казнокрадів і сепаратистів!!! Може профільні служби поцікавляться як так виходило? НАБУ — АУ!!!

Ми ж хочемо навести сухі факти для аналізу з доступних джерел, щоб органи могли перевірити, якщо їм так лінь працювати!!!

Отже, повторюватися не будемо, оскільки в 2018 році багато правдивої інформації є в мережах, залишених без уваги!

Будемо говорити про найгостріші проблеми на зараз, грудень 2018 року, за що інші міністри б звільнили без права носіння форми та посібники, а наш слабохарактерний, боїться власної тіні і конфліктів, — ГЕНЕРАЛА присвоїть!!!!

ЗИМА, А ВІЙНА МЕДИЦИНА БЕЗ НЕДОТОРКАННОГО ЗАПАСУ (НЗ) НА СКЛАДАХ, БЕЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЛАНКИ, медичних пунктів, медичних рот, військових мобільних госпіталів!!! ЦЕ ПЕРША ЛАНКА, ПРИ УДАРІ ПРОТИВНИКА, ЯКЕ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПОРЯТУНОК ЖИТТЯ ТИСЯЧАМ СОЛДАТІВ!!!

ГЕПАТИТ А (БОТКІНА) НА ПОЛІГОНАХ, КІР, У МОЛОДОГО ПОПОВНЕННЯ ВІТРЯНА ВІСПА…. БОЄЦЬ ХВОРИЙ, ЩЕ ДО ВСЬОГО НЕЩЕПЛЕНА ВІД ГРИПУ, ПРОФІЛАКТИКИ НЕМАЄ І НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ, ХОЧА ПО НОРМАТИВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ОБОВ’ЯЗКОВА!!! — ОСЬ ФАКТАЖ РЕАЛНОЙ КАРТИНИ УПРАВЛІННЯ ХОМЕНКОМ ІГОРЕМ ПЕТРОВИЧЕМ МЕДИЧНОЮ СЛУЖБОЮ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ.

ВИБАЧТЕ БОЄЦЬ З ТЕМПЕРАТУРОЮ, БЛЮВОТОЮ, УВЕСЬ У ЗЕЛЕНОМУ КАМУФЛЯЖІ ВІД ВІТРЯНКИ, ТА ЩЕ З РОЗЛАДОМ — ХОРОШИЙ ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ?

АБО ЦЕ ПЛАН ПРОРОСІЙСЬКИХ ТИХИХ АГЕНТІВ?

ЗАТЕ ДЛЯ СЕБЕ КОХАНОГО, ВІН НЕ ЗАБУВ У НВМКЦ р. КИЇВ, власне кажучи, де Вона проводить більшу частину часу за договорняками з виробниками, за прибутковими операціями, за решаловом питань студентів і аспірантів, ЗАКУПИТИ ПІД СЕБЕ І ПРИБЛИЖЕНИХ КОЛЕГ ДОРОГЕ ЛАПОРОСКОПИЧЕСКОЕ ОБЛАДНАННЯ АЖ ВІДРАЗУ ТРИ!!! ВАРТІСТЮ ПІД 12 млн. грн, а до нього ще потрібні інструменти!!! І додаткова витрата на обслуговування мільйона на ТРИ!!!! АЛЕ ВІН ЖЕ ЧЕСНИЙ, ЩО ЗАОЩАДИВ ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ!!! А ЗАРОБИТЬ СОБІ В СВІЙ СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ, З ВДЯЧНИХ ПАЦІЄНТІВ І КОЛЕГ, НЕ ПІДКОПАЄШСЯ!!!!

ЗВИЧАЙНО ЗАБЕЗПЕЧИВШИ МЕДРОТЫ, МЕДПУНКТИ, МОБІЛЬНІ ВІЙСЬКОВІ ШПИТАЛІ НЕ ЗАБЕЗПЕЧИШ СОБІ КОХАНОМУ ПОСТІЙНЕ ПРИБУТКОВЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ!! А ПЛАНИ ХОМЕНКО ГРАНДІОЗНІ, МІНІМУМ НАЧАЛЬНИК ВІЙСЬКОВОЇ АКАДЕМІЇ!!!

26.11.18 р. полковник Хоменко відзвітував, що відсутність щеплень від грипу — це вина виробників – «мало завезли в Україну». А Ви пан Хоменко потреба в березні цим виробникам з кількістю і термінами поставки давали? НІ!!!! Так не кричіть: «вовки!!!». Раніше військово-медичні центри за свої зароблені гроші забезпечували календар щеплень, і звітували про виконання профілактики, незважаючи на труднощі з поставками 90% було забезпечено, навіть тропічними вакцинами!!

Підсумуємо:

1. Відсутність нормальної роботи санітарно-епідеміологічної служби (СЕС) МО, повне ігнорування рапортів від професіоналів, замовчування об’єктивної ситуації призвело до масових захворювань на полігонах військовослужбовців гепатитом А, кір і вітряною віспою, швидке поширення із-за відсутності заходів боротьби, введення карантину на джерело захворювання, транспортування в громадському транспорті до місця основного несення служби, відсутність термінової профілактики призвело до поширення вже на 3 полігону!!!!

ТИША І БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ! У ХОМЕНКА ВСЕ ДОБРЕ, ПЕРША СХОДИНКА ДО НОВОГО ЗВАННЯ ВІДПРАЦЬОВАНА!!!

2. Після кабінетних договорников протягом шести місяців, обрані основні постачальники, з якими Хоменко Ігор Петрович був знайомий до призначення на посаду, наприклад:

Карл Шторц ” (Німеччина) — виграють торги по лапароскопічного обладнання.

Неодноразово корректируемое технічне завдання, про що свідчать численні протоколи засідання, постійні зміни у складі комісій, призводить до участі в торгах лише дві компанії. Як би і ПРОЗОРО і ДОМОВИЛИСЯ! Дивно, що протягом трьох років компанія Карл Шторц не приймала самостійно участі в торгах в Україні, тільки акредитовані дистриб’ютори, так це змова з виробником про розпродаж неліквідного обладнання під кінець року, щоб ринок не зіпсувати типу акція 99,9 грн під завісу?

ПРОВЕДЕНІ ТОРГИ З ОБЛАДНАННЯ: Таблиця, на основі інформації з Prozzoro:

Відзвітували міністру, що взяли фінансові зобов’язання на 31,6 млн. грн, а за фактом поставили обладнання тільки на 2,45 млн. грн (Пуща водиці — рентген на 2 робочих місця (Крас, Україна)!!!

ДРУГА ЩАБЕЛЬ ДО ЗВАННЯ І ПІДРИВУ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ ПРОЙДЕНА.

3. Така потрібна і довгоочікувана модернізована санітарна машина для евакуації пораненого бійця з передової, закуплена для потреб воюючих частин. Але не все так просто!!! І тут відійшла ТРЕТЯ СХОДИНКА до звання: особисто взявши участь у розподілі «Хоменко і» переписують план розподілу автосанитарные роти, де за штатом (КАРЛ!!!) відсутні водії та евакуаційні підрозділу (ново-створене за стандартом НАТО на базі бригади Іллі Лисенко (Хоттабича) де за штатом 10 осіб, але з-за швидкості створення навіть такі люди як Хоттабич не можуть подолати світлову швидкість думки «ГЕНЕРАЛА».

Так от питання:

1. ДЛЯ ЧОГО ТАКІ ПЕРЕРОЗПОДІЛУ ВЖЕ НАЯВНОЇ НА СКЛАДАХ ТЕХНІКИ?

2. НА ГЕНЕРАЛЬСЬКІ ПОГОНИ ЯКІЙ АРМІЇ РОЗРАХОВУЄ ХОМЕНКО і До?!!!

3. ЩО ПАН МІНІСТР — ЗНОВУ ГОЛОВУ В ПІСОК?!! А ТУТ ЩЕ ВІЙСЬКОВЕ СТАНОВИЩЕ ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ ВЗИМКУ! ЗАВЖДИ ДЛЯ НАС ЗНЕНАЦЬКА!! А ВИ «ДРУЗІ» ЧИЇМИ ІМЕНАМИ ХОМЕНКО МАХАЄ ЯК ПРАПОРАМИ, ВАМ НЕ ОБРАЗЛИВО ЗА РОЗВАЛ ТАКИМИ «ФАХІВЦЯМИ» ВІЙСЬКОВОЇ МЕДЕЦИНЫ?

ПІДСУМОК:

Немає економії коштів, ні збереження здоров’я і життя бійця!!!

Є повний розвал системи медичного забезпечення і контролю служби одним керівником за півроку.

Підрив боєздатності Української армії, за яку ми боремося і по крихтах відтворюємо з 2014 року, а по суті століттями!!!

ШАНОВНІ МІНІСТР І НАЧАЛЬНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУ!! МОЖЕ ПОРА ПОВЕРНУТИ ВІРУ ПІДЛЕГЛИХ У СЛОВО ОФІЦЕРА? ДО БУКВИ ЗАКОНУ? ЧЕСТЬ МУНДИРА?

ЧИ БУДЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ ЦИРК РОЗВАЛУ БЕЗГРАМОТНИМИ ЧИНУШАМИ З МОВЧАЗНОЮ ПУБЛІКОЮ ПІД ВАШУ ЗГОДУ?

ЗА АРМІЮ УКРАЇНИ!!!

ЗА сильних, не зломлених, з вірою в єдину сильну ДЕРЖАВУ!

За НЕЗАЛЕЖНУ від таких лжепатриотов з админресурсами людців!!!

ЗА НАШ РАХУНОК ТІЛЬКИ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ НАШИХ ВОЇНІВ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Олег Лавриченко для HPiB.Life

“>

06.12.2018
14:18
Источник

Most Popular

To Top