Новини Донецька

Всі машини, застряглі через провокації «ДНР» в «сірій зоні», вночі пропустили через КПВВ «Майорське»

Всі люди, які застрягли в «сірій зоні» в районі в районі КПВВ «Майорське» через провокації «ДНР», були пропущені на підконтрольну територію нинішньої української влади вночі. Про це повідомив керівник гуманітарної місії «Проліску» Євген Каплін.

«Всі люди, які застрягли в «сірій зоні» покинули небезпечну зону. Всі пропущені на контрольовану Україною територію… Важка ніч. Окрема подяка командувачу операції та прикордонній службі!», — написав він.

Вчора, 6 грудня, останню групу з 20 автомобілів, яка прямувала з боку Горлівки, незаконні збройні формування випустили зі свого пункту за 10 хвилин до закриття українського КПВВ «Майорське».

Як повідомив представник Уповноваженого у Луганській і Донецькій областях у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Павло Лисянський на своїй сторінці у «Фейсбуці», 44 особи(17 машин) на український «нуль» прибули через кілька хвилин після закриття КПВВ.

«Ми зв’язалися зі штабом ООС, і попросили у порядку винятку викликати всі служби на КПВВ і здійснити процедуру пропуску людей. Через короткий проміжок часу, зі штабу ООС мені повідомили, що Командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Іванович Наївши віддав розпорядження про пропуск цих людей на підконтрольну територію України», — написав Лисянський.

Євген Каплін уточнив, що спочатку всіх людей (17 автомобілів), які залишилися між позиціями сторін на ніч, запустили співробітники Державної прикордонної служби України в намет обігріву. У наметі з 10 ліжками виявилися 44 людини, включаючи трьох дітей і п’ятьох людей з інвалідністю.

Через кілька годин усіх їх пропустили на контрольовану територію. «Далі. На мирну землю», — зазначив Він.

Источник

Most Popular

To Top