Головні новини

«Всього одна таблетка»: захист Зайцевої знайшла крайнього в історії з опіатами

Захист передбачуваної винуватиці смертельного ДТП у Харкові Олени Зайцевої стверджує, що експертизу на наявність опіатів в її організмі могли підтасувати.

Зокрема, таку заяву зробив один з її адвокатів Євген Мельниченко в ефірі програми «Батли адвокатів». За його словами, обвинувачена вживала знеболюючі з-за наслідків ДТП, в яке потрапила в дитинстві.

«У неї була важка черепно-мозкова травма… Проте ці її діагнози дозволяють водити авто, але вони викликають періодичні головні болі. Такі, що просто таблетка «Аналгина» не допомагає. Таблетка, яка була знайдена в зразках її крові, це – справді, таблетка «Пенталгіну». Їй лікар прописав. Ця довідка є в матеріалах справи. У 2011 році», – сказав юрист.

За словами адвоката, нарколога Олені Федірко Зайцева зізналася, що за добу вона взяла одну таблетку цього препарату. «Потім роблять токсикологію, і один в один збігається аналіз токсиколога з складової «Пенталгіну». Це треба бути або хіміком, або наперед все зробити. Тобто, вона не приховувала цей факт спочатку», – стверджує Мельниченко.

При цьому він наполягає на тому, що даний препарат впливає на організм людини тільки тоді, коли виводиться, – через чотири години після прийому.

«>

14.02.2019
07:08
Источник

Most Popular

To Top